TALENT COMPANY

Pomůžeme Vám dosáhnout
ke hvězdámZkušenosti dětí a rodičů

"Talent Company paní Wich jsme si vybrali z několika škol podle informací na Internetu a na doporučení. Byla to opravdu skvělá volba, vyučující jsou pečlivě vybráni a nejen že jsou špičkoví ve svém oboru, ale umí i své znalosti dětem předat a namotivovat je. Děti školu milují, umožňuje jim, jít naproti svým snům o herectví, zpívání a tanci, hravou a nenásilnou formou. Dcera po dvou hodinách v Talent Company ztratila strach ze zpívání na veřejnosti. K tomu všemu paní ředitelka je moc milá, profesionální a lidská. Školu rozhodně doporučuji."

Petr Březina, finalista MasterChef Česko 2019

"Ještě jednou moc děkujeme, Míša je opravdu šťastná, touží zpívat v muzikálech od mala. První setkání s Vámi proběhlo loňské léto o prázdninách. Chtěla jsem ji splnit přání alespoň o prázdninách, aby mohla prožít 'letní muzikálový zážitek'. Vůbec jsem nečekala, že by dostala tolik šancí zpívat dále. Určitě se moc ráda bude účastnit dalších projektů, pracuje na sobě s velkou chutí a Vaší podporou. V letošním roce má za sebou kus práce a to nejen v této oblasti. Jsem ale přesvědčena, že je to díky Vám a šanci, kterou od Vás dostala. Vážíme si těchto příležitostí a děkujeme ještě jednou za vše."

Jitka Chmelařová

"Talent Company a Talent Camp mohu pouze jen a jen doporučit. Naše dcera Adéla ho poprvé navštívila v roce 2015 a byla doslova nadšená. Tím, že dostala možnost ztvárnit jednu z hlavních rolí v dětském muzikálu Drácula, si splnila svůj velký sen. Díky tomu získala nejen velkou zkušenost, ale také rozhodnutí, co jí baví a čemu by se chtěla profesionálně věnovat. Talent Company plní dětem sny a přání, alespoň my tuto zkušenost máme. Také doporučuji dalším nadaným dětem. Přejeme, ať se vám daří a máte mnoho nadaných a spokojených dětí."

Demlová Renata

"Když Kubík naskočil do rozjetého vlaku a připojil se k vaší neskutečně úžasné partičce, doslova se mu splnil životní sen. Když se narodil coby 500g miminko, ve 2 letech v naprostém úžasu shlédl první muzikál na české scéně a v 5 letech si přezpíval všechny písničky z něj, tušila jsem, že ho láska k hudbě nepustí. Tím, že se mohl zapojit do vašeho projektu, získal nejen spoustu skvělých kamarádů a poznal báječné lidi, ale pocítil též obrovskou sílu toho, že to co dělá, ho naplňuje... DÍKY VÁM ZA NĚJ! Když opouštěl v neděli po představení divadlo, viděla jsem v jeho téměř dospěláckých očích velký smutek a strach z toho, že se loučí... Moc vám všem za něj děkujeme a PEVNĚ VĚŘÍME, že minulá neděle jen odstartovala další nádherná představení."

S pozdravem a upřímným díky Eva Vostřáková

"Musím říci, že ohlasy na představení, co se rodiny i přátel týče, byly více než příznivé. Všichni byli moc nadšeni a hlavně překvapeni úrovní výkonu! Mnoho lidí se mě ptalo, zda někdy bude další představení, rádi by se přišli podívat. Všichni (se kterými jsem mluvila) chválí vaši práci - přípravy, zkoušky, prostě všechno. Myslím, že nám všem jste dali mnoho. Hodně lidí, se kterými jsem mluvila, mi dalo za pravdu a shodli jsme se na tom, že bychom rádi pokračovali s dalšími projekty. Myslím, že jsme se sešli moc dobrá parta, tudíž spolu rádi budeme trávit čas i spolupracovat do budoucna. Já jsem to tak alespoň cítila a cítím i doposud. Bavili jsme se o dalších projektech, které by se dali dělat. Napadla nás spousta věcí. Myslím, že mezi námi je mnoho schopných lidí, kteří jsou nadšeni a to je žene vpřed. Nadšení, pozitivní přístup a kopa energie vrhnout se do nových věcí. Odvedli jste opravdu skvělou práci!!! U mnoha lidí, včetně sebe, jsem viděla obrovský posun (ať už v jakémkoli ohledu), což je úžasné! Pokračujte, pokud to jen půjde, protože věřím, že děláte dobrou věc! Kdyby bylo třeba, s čímkoli ráda pomůžu, ale to myslím víte. Díky za vše!"

S pozdravem, Mari

"Názor mých nadšených rodičů byl tak obsáhlý, že by se do jednoho e-mailu nevešel. :-) Určitě bych byla MOC ráda, kdybychom s Bídníky pokračovali a chtěla bych být informována o nových projektech, děkuji. Děkuji vám za všechno, skutečně mě ten projekt posunul! :-) <3"

Alisa Gertsovskaya

"Vážení a milí, díky Vám a Vaší agentuře prožívá nejen naše dcera nádherné a nezapomenutelné okamžiky. To, že mohla zpívat v tak úžasném projektu, kterým Bídníci byli, je pro ni i pro nás obrovská čest. Děkujeme za osobní přístup, nasazení a chuť s dětmi pracovat. Velkým překvapením a velmi inspirující pro děti i diváky bylo obsazení rolí skutečnými umělci. Muzikál byl o to více profesionální a dodal celému projektu nepopsatelnou atmosféru. Mnohokrát všem děkujeme, že umožňujete dětem plnit si sny a zpívat se skutečnými umělci a zpěváky."

Díky za vše. Chmelařovi

"Linda si spolupráci si vámi moc pochvalovala a na společné víkendy, i když byly náročné, se velmi těšila. Těšila se na vás i na celý kolektiv. Koncertní verze Bídníků v podání dětí byl naprosto skvělý zážitek. Ze svého okruhu přátel a známých víme, že by také rádi představení viděli. Pokud by byly i nové projekty, s Linduškou můžete počítat a budeme rádi za informaci. Bídníci předčili naše už tak vysoká očekávání. Jste všichni úžasní a skvělí!"

Jakubovi

"Má dcera se zúčastnila již 2x Talent Campu. Poprvé na něm byla, když jí byly 4 roky a byla vždy velmi nadšená. Přístup veškerých lektorů a hlavně paní ředitelky Kateřiny Wich je dokonalý. Dětem se všichni moc věnují a snaží se je naučit něčemu novému. Tento rok jsem dceru na Talent Camp přihlásila opět. Věřím že bude opět velmi spokojená a nadšená."

Ing. Radka Sattková

"Talent Camp určitě doporučuji všem dětem, které tíhnou k tanci, zpěvu i k herectví. Od samého začátku s dětmi pracují herci, které znají z divadel. Projekty, na kterých děti spolupracují, jsou pečlivě propracované, aby konečný výsledek byl opravdu profesionální. Během Talent Campu se za dětmi přijedou podívat VIP osobnosti, které jsou známé z televize. Děti jsou ubytované v hezkém areálu, kde se i kvalitně stravují."

Andrea Pecháčková

"Určitě doporučujeme Talent Camp. Karolínka opět pojede a už se na něj moc těší. Celý tábor je naplněný a není čas na blbosti a hádky. Děti se navzájem podporují a fandí si a naučí se spoustu dovedností. Je to ojedinělý tábor zaměřený na hudbu, tanec atd. a ne právě na sport a soutěžení, což Karolínka nemusí. Vrátila se nám sebevědomá slečna, ne namyšlená, ale pyšná na to co dokáže a naopak dokáže ocenit dovednosti jiných. Už teď se moc těší, jaký muzikál se bude nacvičovat. Je jí úplně jedno, zda s ní někdo pojede, jelikož jak prohlásila, tam si kamarádky vždy najde. Moc díky za vás."

Petra Žemličková

"Naše dcera se zúčastnila Talent Campu celkem 6x, a po každé jsme ocenili práci organizátorů i lektorů, která se promítla na celkovém zlepšení uměleckého projevu dcery. Taktéž osobní jednání s paní ředitelkou K. Wich bylo vždy srdečné, přátelské a vstřícné."

Havlovi

"Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kdo se podílí na organizaci a realizaci každoročního letního Talent campu, který jsme objevili při účasti našeho syna v pěvecké soutěži. Syn tentýž rok odjížděl na první pobyt s lehkými obavami, a to proto, že šlo o první pobyt tzv. do neznáma, kde nikoho neznal ani z dětí ani z dospělých. Každý den jsme se těšili na nové fotografie a zprávy, jak se děti mají, co nového se naučily. 14 dní uteklo jako voda a bylo před námi závěrečné vystoupení, které bylo pro nás nad očekávání silným uměleckým zážitkem, stejně tak jako každý následující rok, neboť syn na žádný jiný letní camp již jezdit nechce. Našel zde nejen spoustu nových zážitků a zkušeností, ale hlavně zde našel spoustu opravdových přátel, jak mezi dětmi, tak i mezi dospělými. Rád s většinou z nich zůstává v kontaktu i během roku a těší se vždy znovu na letní prázdniny. Letos má již poslední šanci, účastnit se spolu s ostatními dětmi, za rok už bude dospělý a pevně věřím, že se mu splní jeho přání zůstat nadále věrný Talent Campu a předávat své zkušenosti, které zde získal, dál ostatním mladším dětem. Ještě jednou velký dík všem, kdo se na TC podílejí, klobouk dolů před jejich nápady, úsilím a nadšením, které věnují každoroční přípravě bohatého programu pro všechny věkové kategorie dětí s různým uměleckým zaměřením a s různými zkušenosti, a vše dokáží propojit do bohatého závěrečného programu pro rodiče, na který se vždy a všichni moc těšíme!!! Přejeme hodně úspěchů do dalších let a spousty stejně spokojených dětí jako byl vždy náš syn!"

Hana a Karel Langrovi, Veltrusy

 


TALENT COMPANY
Kde nás najdete?

Plzeňská 183/181
150 00 Praha 5

 +420 739 479 255
 school@talent-company.cz