TALENT COMPANY

Pomůžeme Vám dosáhnout
ke hvězdámNáš tým

V naší Talent School pracují pouze profesionální lektoři. Aby u nás mohli učit, musí mít nejen vystudovanou školu v oboru, ale zároveň musí mít vlastní aktivní kariéru - angažmá v divadle, televizi atd. Dětem předávají reálné zkušenosti z oboru a dokáží je perfektně připravit na přijímací zkoušky na umělecké školy v rámci individuální výuky. S kým se u nás vy i vaše děti můžete potkat?


» Organizační tým

Kateřina Wich

Kateřina Wich - Jednatelka a ředitelka společnosti

Zakladatelka Talent Company se dlouhé roky pohybovala v talentovém prostředí. Nejen že 15 let vrcholově krasobruslila, ale dlouhých 20 let se věnovala produkci společenských a sportovních akcí, soutěží a přehlídek. Od organizování velkých akcí a eventů se pomalu posouvala k založení Talent Company v roce 2013. O dva roky dříve ještě stihla založit Nadační fond Radost dětem, který dodnes pomáhá onkologicky a jinak dlouhodobě nemocným dětem. Zdánlivě dva odlišné směry zájmů se jí daří perfektně propojovat do jednoho velmi smysluplného projektu. Pomáhat nemocným, ale i talentovaným dětem, plnit si své sny.


Denise Bragagnolo

Denise Bragagnolo - Zástupkyně ředitelky

Denise se s citem pro umění a sport nejspíš narodila. Od 3 let se velice úspěšně věnovala krasobruslení, sklízela jednu medaili za druhou. Ve 12 letech začala se studiem baletu na Taneční konzervatoři hlavního města Prahy. Po něm následovalo úspěšné studium na konzervatoři – obor muzikál a vystupování na prknech, co znamenají svět. Protože je Denise plná překvapení, ráda se vzdělává, nechce se nechat ničím zaskočit a bere svou roli zástupkyně ředitelky svědomitě, složila úspěšně přijímací zkoušky na ČZU a nyní studuje ekonomii.


» Lektoři

Denise Bragagnolo

Denise Bragagnolo - lektorka zpěvu a tance, režisérka muzikálových představení

Zpěvačka, tanečnice, herečka
Denise studovala tanec na Taneční konzervatoři hlavního města Prahy, následně na konzervatoři muzikálové. V 15 letech byla vybrána pro reprezentaci České republiky na mezinárodní soutěži WCOPA – World Championship of Arts. V 17 letech se stala členkou muzikálového souboru divadla GoJa Music Hall (Fantom opery, Ples upírů) a dále Divadla Radka Brzobohatého (Freddie – Concert Show!), kde působí dodnes.


Michael Bragagnolo

Michael Bragagnolo - lektor zpěvu, režisér muzikálových představení

Tenor, sólista Národního divadla v Praze a člen seskupení 4 Tenoři
Jeho hudební vzdělání započalo na Gymnáziu Jana Nerudy. Klasickému zpěvu se poté intenzivně věnoval na Pražské konzervatoři a absolvoval kurz u Maestra Antonia Carangela. V době studií již spolupracoval s Divadlem J. K. Tyla v Plzni. Po absolutoriu na konzervatoři pokračoval ve studiu operního zpěvu na HAMU v Praze. Svou profesionální kariéru započal ještě před nástupem studia na jevišti libereckého Divadla F. X. Šaldy, kde postupně ztvárnil řadu sólových rolí. Od sezony 2014/15 se znovu vrátil na jeviště Divadla J. K. Tyla. V roce 2015 také poprvé vystoupil na jevišti Národního divadla v Praze, a to v roli Aljeji v Janáčkově Z mrtvého domu. Účinkuje také v muzikálových produkcích. V pražské GoJa Music Hall účinkoval v muzikálu Les Miserables – Bídníci, Fantom opery a Ples upírů. Současné role v Národním divadle: La traviata, Láska ke třem pomerančům, Macbeth (Státní opera).


Barbora Drástová

Barbora Drástová - lektorka herectví

Herečka
Barbora absolvovala na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze (DAMU) studium kreativní pedagogiky a získala kvalifikaci k vedení uměleckých odborných předmětů na ZUŠ, středních školách a konzervatořích. V současné době studuje na DAMU herectví se zaměřením na autorskou tvorbu a pedagogiku. Zkušenosti nasbírala jako členka Hereckého studia Švandova divadla v inscenacích Mlčky (s) davem, Kytice, Kafkárium.


Nikola Ďuricová

Nikola Ďuricová - lektorka zpěvu a herectví

Zpěvačka a herečka
Nikola studovala herectví na Bratislavské státní Konzervatoři. Studium se rozhodla dokončit na Pražské konzervatoři, kde i absolvovala. Poté studovala populární zpěv a také ho ukončila absolutoriem. V Bratislavě hrála na Nové Scéne v muzikálu Hair. Na prknech pražských divadel se objevila v několika muzikálech. V muzikálu Romeo a Julie Zdeňka Bartáka v titulní roli Julie. Ve Třech oříškách pro Popelku v Kongresovém Centru jako Popelka. V muzikálu Čarodějka v GoJa Music Hall hraje roli G(a)lindy. V divadle Broadway ji budete moct vidět v Zasněžené romanci a v připravovaném muzikálu Láska nebeská. V divadle Karlín hraje v muzikálu Rebelové Terezu.


Silvia Habovčíková

Silvia Habovčíková - lektorka zpěvu a tance

Zpěvačka a tanečnice
Vystudovala muzikálovou konzervatoř v Bratislavě. V létě 2019 reprezentovala Slovensko a Česko na světové olympiádě umělců v Los Angeles. V roce 2019 dosáhli její žáci rekordní počet umístění na tanečních a pěveckých soutěžích a byla oceněná jako nejúspěšnější pedagog. Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Pomáda v Bratislavě a objevila se také v televizních pořadech na Slovensku. Je laureátkou popových a muzikálových soutěží, na které připravuje i své žáky. V pedagogické sféře působí 7 let.


Andrea Horská

Andrea Horská - lektorka zpěvu

Divadelní a filmová herečka a zpěvačka
Andrea vystudovala muzikálové herectví na konzervatoři v Praze a také pedagogickou fakultu se specializací hudební a dramatická výchova. V současné době se věnuje také moderování a lektorování zpěvu a dramatické výchovy. Poprvé se mihla v seriálu Četnické humoresky, o pár let později získala vedlejší roli v televizním pořadu České televize Exit 316 Mise. Z divadelních inscenací jste ji mohli vidět jako Mercedes v muzikálu Monte Christo (U Hasičů), v muzikálu Bídníci (GOJA), Balada pro banditu jako Evu (DHNP) nebo jako Jarušku v Lásky jedné plavovlásky (DHNP). Momentálně hraje i zpívá převážně v inscenaci Amadeus (v hl.roli s M. Donutilem) jako Královna noci. Vidět ji také můžete ve filmu Nikola Šuhaj, který se točil v létě 2019 či v epizodní roli seriálu Modrý kód.


Ondřej Mataj

Ondřej Mataj - lektor herectví

Herec, režisér, zpěvák, hudebník
Ondřej studoval na Pražské konzervatoři obor hudebně-dramatický. Se spolužákem inscenoval autorská představení Kafkovy Proměny Brouka, Prokletí-B, Metamorfóza snu a Intermezzo. V letech 2010 - 2014 působil jako herec v Divadle Na zábradlí. V Divadle Komedie režijně asistoval inscenacím Maryša, Her Master´s Voice, Ježíškova armáda. V Národním divadle účinkuje v současné době v opeře Kouzelná flétna (Stavovské divadlo). Se svou kapelou Zvíře jménem Podzim získal v roce 2019 dvě ceny Anděl a nominaci na cenu Apollo.


Adéla Rampasová

Adéla Rampasová - lektorka kurzu pro nejmenší

Tanečnice
Adéla studuje na Univerzitě Karlově pedagogiku prvního stupně zaměřenou na tělesnou výchovu. Tanci se věnuje od dětství, prošla několika styly, ale nejvíce času věnovala společenskému tanci. 11 let výkonnostně tančila latinsko-americký tanec. 7 let se věnovala zpěvu v souboru Sedmihlásek, se kterým natáčela Hodiny zpěvu Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. V současnosti působí jako členka a trenérka taneční skupiny Level Up věnující se Zumbě, se kterou navštěvuje různé soutěže. Věnuje se také herectví v amatérském divadelním souboru Expekus.


Karla Rampasová

Karla Rampasová - lektorka herectví

Herečka, režisérka
Karla vystudovala dramatickou výchovu na pedagogické fakultě v Praze, absolvovala akreditované kurzy vedení dětského divadla a režie divadelního souboru. Pracuje jako pedagog volného času, vede několik dětských dramatických kroužků. Působí jako režisérka a herečka divadelního souboru Expekus. Již 8 let pořádá divadelní festival Antidepka a několik dalších divadelních akcí.


Markéta Adamcová

Markéta Adamcová - lektorka kurzu pro nejmenší

Tanečnice, gymnastka
Markéta se od dětství věnuje baletu a sportovní gymnastice, ve které se probojovala až na mistrovství České republiky. Momentálně se věnuje také společenskému tanci a zumbě. Nikoho nepřekvapilo, když začala studovat pedagogickou školu. Práce především s malými dětmi, které se věnuje již několik let, ji naplňuje a dělá radost.


Marie Štefanová

Marie Štefanová - lektorka zpěvu

Marie byla po absolvování pedagogického lycea (oboru hudebního) přijata na Pražskou konzervatoř, obor klasický zpěv. Má mnohaletou praxi ve sborech, v rámci kterých se účastnila celostátních soutěží, seminářů a řady koncertů. Spolupracovala i v komornějších uskupeních. Podílela se na vydání vinylové desky kapely The Beautifuls. Je součástí mnoha hudebních projektů, nově je členkou Euterpe Philharmonia. Vystupuje v projektech divadla HogoFogo. Je vítězkou celostátní soutěže Pedagogická poema. Zvítězila v řadě pěveckých soutěží. Především v rámci studií se zúčastnila několika masterclassů a pěveckých seminářů. Hraje též na mnoho hudebních nástrojů, především klavír, ukulele a ocarinu. V oblibě má ale i hru na kytaru, akordeon, cembalo a djembe. Kromě zpěvu se věnuje dalším uměleckým činnostem, kupříkladu výrobě kostýmů i rekvizit, kresbě a malbě či focení. V nedávné době byla uspořádána vernisáž jejích fotografií.


Tereza Tejkalová

Tereza Tejkalová - lektorka kurzu pro nejmenší

Tanečnice
Tereza se vzdělávala v sólovém zpěvu a hře na kytaru, navštěvovala také výuku herectví, která byla každoročně zakončena představením v Příbramském divadle. Již 7 let se závodně věnuje StepAerobicu ve Studiobara3p a 2 roky zumbě v taneční skupině Level up. Pohyb k jejímu životu patří. Ráda běhá, jezdí na kole a vlastně neodmítne žádný sport. S dětmi pracuje již od svých 13. Let. Učila se základy trénování, anatomii těla a všemožně se vzdělává s cílem být kvalitní trenérkou.


TALENT COMPANY
Kde nás najdete?

Plzeňská 183/181
150 00 Praha 5

 +420 739 479 255
 school@talent-company.cz