TALENT COMPANY

Pomůžeme Vám dosáhnout
ke hvězdámNáš tým

V naší Talent School pracují pouze profesionální lektoři. Aby u nás mohli učit, musí mít nejen vystudovanou školu v oboru, ale zároveň musí mít vlastní aktivní kariéru - angažmá v divadle, televizi atd. Dětem předávají reálné zkušenosti z oboru a dokáží je perfektně připravit na přijímací zkoušky na umělecké školy v rámci individuální výuky. S kým se u nás vy i vaše děti můžete potkat?


» Organizační tým

Kateřina Wich

Kateřina Wich - Jednatelka a ředitelka společnosti

Zakladatelka Talent Company se dlouhé roky pohybovala v talentovém prostředí. Nejen že 15 let vrcholově krasobruslila, ale dlouhých 20 let se věnovala produkci společenských a sportovních akcí, soutěží a přehlídek. Od organizování velkých akcí a eventů se pomalu posouvala k založení Talent Company v roce 2013. O dva roky dříve ještě stihla založit Nadační fond Radost dětem, který dodnes pomáhá onkologicky a jinak dlouhodobě nemocným dětem. Zdánlivě dva odlišné směry zájmů se jí daří perfektně propojovat do jednoho velmi smysluplného projektu. Pomáhat nemocným, ale i talentovaným dětem, plnit si své sny.


Denise Bragagnolo

Denise Wich - Zástupkyně ředitelky

Denise se s citem pro umění a sport nejspíš narodila. Od 3 let se velice úspěšně věnovala krasobruslení, sklízela jednu medaili za druhou. Ve 12 letech začala se studiem baletu na Taneční konzervatoři hlavního města Prahy. Po něm následovalo úspěšné studium na konzervatoři – obor muzikál a vystupování na prknech, co znamenají svět. Protože je Denise plná překvapení, ráda se vzdělává, nechce se nechat ničím zaskočit a bere svou roli zástupkyně ředitelky svědomitě, složila úspěšně přijímací zkoušky na ČZU a nyní studuje ekonomii.


» Lektoři

Denise Bragagnolo

Denise Wich - lektorka zpěvu a tance, režisérka muzikálových představení

Zpěvačka, tanečnice, herečka
Denise studovala tanec na Taneční konzervatoři hlavního města Prahy, následně na konzervatoři muzikálové. V 15 letech byla vybrána pro reprezentaci České republiky na mezinárodní soutěži WCOPA – World Championship of Arts. V 17 letech se stala členkou muzikálového souboru divadla GoJa Music Hall (Fantom opery, Ples upírů) a dále Divadla Radka Brzobohatého (Freddie – Concert Show!), kde působí dodnes.


Michael Bragagnolo

Michael Bragagnolo - lektor zpěvu, režisér muzikálových představení

Tenor, sólista Národního divadla v Praze a člen seskupení 4 Tenoři
Jeho hudební vzdělání započalo na Gymnáziu Jana Nerudy. Klasickému zpěvu se poté intenzivně věnoval na Pražské konzervatoři a absolvoval kurz u Maestra Antonia Carangela. V době studií již spolupracoval s Divadlem J. K. Tyla v Plzni. Po absolutoriu na konzervatoři pokračoval ve studiu operního zpěvu na HAMU v Praze. Svou profesionální kariéru započal ještě před nástupem studia na jevišti libereckého Divadla F. X. Šaldy, kde postupně ztvárnil řadu sólových rolí. Od sezony 2014/15 se znovu vrátil na jeviště Divadla J. K. Tyla. V roce 2015 také poprvé vystoupil na jevišti Národního divadla v Praze, a to v roli Aljeji v Janáčkově Z mrtvého domu. Účinkuje také v muzikálových produkcích. V pražské GoJa Music Hall účinkoval v muzikálu Les Miserables – Bídníci, Fantom opery a Ples upírů. Současné role v Národním divadle: La traviata, Láska ke třem pomerančům, Macbeth (Státní opera).


Kristýna Břeská

Kristýna Břeská - lektorka herectví a tance

Performerka, režisérka
Kristýna vystudovala režii a dramaturgii alternativního a loutkového divadla na pražské DAMU a nyní studuje obor Nonverbálního divadla na HAMU. Věnuje se autorské tvorbě, ve které využívá různé prostředky či média. Vytvořila nonverbální inscenace pro děti i dospělé, je autorkou dokumentů pro Český rozhlas, často tančí nebo vymýšlí performance ve veřejném prostoru a kromě divadla miluje také argentinské tango, za kterým se už dvakrát vydala do Buenos Aires.


Giulia Cataniová

Giulia Cataniová - lektorka zpěvu a herectví

Zpěvačka, herečka a tanečnice
Narodila se v Itálii, kde od malička navštěvovala ve městě Monza baletní školu. Vystupovala veřejně již od pěti let v divadle Teatro Manzoni. V Česku žije od svých dvanácti let. Vystudovala nejprve Konzervatoř Pardubice, obor příčná flétna, během studia si několikrát zahrála i s pardubickou filharmonií. Poté byla přijata na Pražskou Konzervatoř, obor populární zpěv, kde studuje u paní profesorky Lídy Nopové. V divadle Na Rejdišti Pražské konzervatoře účinkovala v autorském muzikálu skladatele Petra Ožany a režiséra Lukáše Pečenky Sekretářky.
Od roku 2019 je členkou činoherního i loutkohereckého souboru pardubického zájezdového divadla Agentura Pernštejni, jezdí hrát loutkové pohádky několikrát týdně po celé republice.
Jako zpěvačka vystupuje veřejně od svých patnácti let, na různých open air akcích, firemních večírcích, nejvíce ji ale baví se specializovat na pop písně v italštině. V roce 2017 vystoupila za Itálii na Mezinárodním koncertě pro senát ve Valdštejnské zahradě.


Nikola Ďuricová

Nikola Ďuricová - lektorka zpěvu a herectví

Zpěvačka a herečka
Nikola studovala herectví na Bratislavské státní Konzervatoři. Studium se rozhodla dokončit na Pražské konzervatoři, kde i absolvovala. Poté studovala populární zpěv a také ho ukončila absolutoriem. V Bratislavě hrála na Nové Scéne v muzikálu Hair. Na prknech pražských divadel se objevila v několika muzikálech. V muzikálu Romeo a Julie Zdeňka Bartáka v titulní roli Julie. Ve Třech oříškách pro Popelku v Kongresovém Centru jako Popelka. V muzikálu Čarodějka v GoJa Music Hall hraje roli G(a)lindy. V divadle Broadway ji budete moct vidět v Zasněžené romanci a v připravovaném muzikálu Láska nebeská. V divadle Karlín hraje v muzikálu Rebelové Terezu.


Andrea Horská

Andrea Horská - lektorka zpěvu

Divadelní a filmová herečka a zpěvačka
Andrea vystudovala muzikálové herectví na konzervatoři v Praze a také pedagogickou fakultu se specializací hudební a dramatická výchova. V současné době se věnuje také moderování a lektorování zpěvu a dramatické výchovy. Poprvé se mihla v seriálu Četnické humoresky, o pár let později získala vedlejší roli v televizním pořadu České televize Exit 316 Mise. Z divadelních inscenací jste ji mohli vidět jako Mercedes v muzikálu Monte Christo (U Hasičů), v muzikálu Bídníci (GOJA), Balada pro banditu jako Evu (DHNP) nebo jako Jarušku v Lásky jedné plavovlásky (DHNP). Momentálně hraje i zpívá převážně v inscenaci Amadeus (v hl.roli s M. Donutilem) jako Královna noci. Vidět ji také můžete ve filmu Nikola Šuhaj, který se točil v létě 2019 či v epizodní roli seriálu Modrý kód.


Teodora Kochová

Teodora Kochová - lektorka herectví

Herečka
Teodora je studentkou pražské DAMU oboru Dramatická výchova. S dětmi pracuje již pět let v rámci skautského oddílu, vede letní tábory i pravidelné víkendové akce pro mládež. Má za sebou několik dětských rolí, nejen hlavní v celovečerním filmu Kdopak by se vlka bál. Dabovala edukativní pořad pro děti Evropské pexeso. Je členkou improvizačního souboru ID23, se kterým vystupuje v ulicích Prahy. Kromě herectví se věnuje též hudbě - hraje na lesní roh, cajon a kytaru.


Johanka Kopačková

Johanka Kopačková - lektorka zpěvu

Zpěvačka
Od šesti let navštěvovala Kühnův dětský sbor, díky kterému velmi záhy začala vystupovat v hudebních pohádkách (Broučci, Malá Rybovka aj.), v představeních Národního divadla jako Prodaná nevěsta, Jakobín nebo Únos ze serailu a také při Letních shakespearovských slavnostech (Veselé paničky Windsdorské). Zúčastnila se také několika zájezdů do zahraničí (Rakousko, Bulharsko, Čína aj.).
Od roku 2012 spolupracuje s Dětskou operou Praha, kde vystupuje v sólových rolích. V květnu 2015 s DOP reprezentovala Českou republiku na Expu v Miláně s výběrem scén z Dvořákovy Rusalky. Pravidelně se s úspěchem účastní recitačních a pěveckých soutěží. Od roku 2012 vystupuje v představeních Divadla Semafor (Opera Betlém, Kytice, Osvobozené divadlo Semafor).
V roce 2018 složila přijímací zkoušky na Pražskou konzervatoř obor klasický zpěv. Během svých studií se jí naskytla příležitost zazpívat v Hudebním divadle Karlín na slavnostním koncertě k nedožitým 80. narozeninám fenomenálního skladatele Karla Svobody.


Barbora Málková

Barbora Málková - lektorka zpěvu

Zpěvačka
Barbora se hudbě věnuje již od mala. Od první třídy navštěvovala ZUŠ J.N.Filcíka v Chrasti, kde začala zpívat, hrát na klavír a klarinet. Později byla přijata na Pražskou konzervatoř, kde doposud studuje obor klasický zpěv. Na gymnáziu byla mnoholetou členkou školního sboru Kiesse Nzamba, se kterým také vydala CD. Má za sebou mnoho úspěchů z pěveckých soutěží, absolvovala také řadu koncertů, pěveckých kurzů a masterclass. V současné době aktivně vystupuje v divadle Na Rejdišti a naposledy zde ztvárnila roli Ludmily v opeře Prodaná nevěsta.


Jana Podpěrová

Jana Podpěrová - lektorka zpěvu

Zpěvačka
Studuje na Pražské konzervatoři, obor klasický zpěv. Díky své několikaleté praxi ve sboru měla možnost vystupovat na prknech významných pražských divadel. Úspěšně se zúčastnila řady pěveckých soutěží. Díky svému studiu měla možnost zúčastnit se několika masterclassů s úspěšnými osobnostmi v tomto oboru. Kromě zpěvu také hraje na klavír. Má velmi ráda děti a práce s nimi ji naplňuje.


Adéla Rampasová

Adéla Rampasová - lektorka kurzu pro nejmenší

Tanečnice
Adéla studuje na Univerzitě Karlově pedagogiku prvního stupně zaměřenou na tělesnou výchovu. Tanci se věnuje od dětství, prošla několika styly, ale nejvíce času věnovala společenskému tanci. 11 let výkonnostně tančila latinsko-americký tanec. 7 let se věnovala zpěvu v souboru Sedmihlásek, se kterým natáčela Hodiny zpěvu Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. V současnosti působí jako členka a trenérka taneční skupiny Level Up věnující se Zumbě, se kterou navštěvuje různé soutěže. Věnuje se také herectví v amatérském divadelním souboru Expekus.


Karla Rampasová

Karla Rampasová - lektorka herectví

Herečka, režisérka
Karla vystudovala dramatickou výchovu na pedagogické fakultě v Praze, absolvovala akreditované kurzy vedení dětského divadla a režie divadelního souboru. Pracuje jako pedagog volného času, vede několik dětských dramatických kroužků. Působí jako režisérka a herečka divadelního souboru Expekus. Již 8 let pořádá divadelní festival Antidepka a několik dalších divadelních akcí.


Markéta Adamová

Markéta Adamová - lektorka kurzu pro nejmenší

Tanečnice, gymnastka
Markéta se od dětství věnuje baletu a sportovní gymnastice, ve které se probojovala až na mistrovství České republiky. Momentálně se věnuje také společenskému tanci a zumbě. Nikoho nepřekvapilo, když začala studovat pedagogickou školu. Práce především s malými dětmi, které se věnuje již několik let, ji naplňuje a dělá radost.


Marie Štefanová

Marie Štefanová - lektorka zpěvu

Marie byla po absolvování pedagogického lycea (oboru hudebního) přijata na Pražskou konzervatoř, obor klasický zpěv. Má mnohaletou praxi ve sborech, v rámci kterých se účastnila celostátních soutěží, seminářů a řady koncertů. Spolupracovala i v komornějších uskupeních. Podílela se na vydání vinylové desky kapely The Beautifuls. Je součástí mnoha hudebních projektů, nově je členkou Euterpe Philharmonia. Vystupuje v projektech divadla HogoFogo. Je vítězkou celostátní soutěže Pedagogická poema. Zvítězila v řadě pěveckých soutěží. Především v rámci studií se zúčastnila několika masterclassů a pěveckých seminářů. Hraje též na mnoho hudebních nástrojů, především klavír, ukulele a ocarinu. V oblibě má ale i hru na kytaru, akordeon, cembalo a djembe. Kromě zpěvu se věnuje dalším uměleckým činnostem, kupříkladu výrobě kostýmů i rekvizit, kresbě a malbě či focení. V nedávné době byla uspořádána vernisáž jejích fotografií.


Tereza Tejkalová

Tereza Tejkalová - lektorka kurzu pro nejmenší

Tanečnice
Tereza se vzdělávala v sólovém zpěvu a hře na kytaru, navštěvovala také výuku herectví, která byla každoročně zakončena představením v Příbramském divadle. Již 7 let se závodně věnuje StepAerobicu ve Studiobara3p a 2 roky zumbě v taneční skupině Level up. Pohyb k jejímu životu patří. Ráda běhá, jezdí na kole a vlastně neodmítne žádný sport. S dětmi pracuje již od svých 13. Let. Učila se základy trénování, anatomii těla a všemožně se vzdělává s cílem být kvalitní trenérkou.


TALENT COMPANY
Kde nás najdete?

Plzeňská 183/181
150 00 Praha 5

 +420 739 479 255
 school@talent-company.cz